O nás

Naša spoločnosť

Spoločnosť MULTI Soft, spol. s r.o. vznikla v roku 1992 a venovala sa tvorbe software na zakázku. Postupne sa začala venovať predaju softwareových riešení iných firiem a predaju a servisu počítačoveho príslušenstva. Od roku 1995 keď sa na Slovensku začali používať registračné pokladne sa firma venuje hlavne registračným pokladniam, počítačovým systémom pre hotely, reštaurácie, veľkosklady s nasadením registračných pokladní a POS systémov. Stali sme sa sservisným strediskom pre viacero výrobcov a obchodným zástupcom a distributorom pre región pre najdôležitejších výrobcov týchto zariadení. Poskytujeme aj fundovaný servis všetkých zariadení.

  • servis 24/7/12 
  • Najlepší zákaznícky servis
  • odborné poradenstvo a školenia obsluhy

Náš tím

Náš tím je pripravený Vám poradiť pri konfigurácii a nákupe zariadení, aby bol pre Vás najvýhodnejší pomer cena/výkon. Samozrejmosťou je inštalácia u Vás na mieste a zaškolenie personálu. Na telefóne je pre Vás vždy pripravená aj HOT LINE podpora. 

Osvedčenia

Sme držiteľmi všetkých potrebných osvedčení a cetrifikátov na predaj a servis nami ponúkaných zariadení a samozrejme ich môžme na požiadanie predložiť.